Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych

O nas

Zakład Pogrzebowy prowadzony przez spółkę Zieleń Miejską jest najstarszym zakładem pogrzebowym w Bielsku-Białej, a równocześnie zarządcą cmentarzy komunalnych na terenie Bielska-Białej. Dzięki doświadczeniu i wiedzy nabytej na przestrzeni lat oraz dzięki w oparciu o fachową kadrę jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów.
 

Pomagamy w tych trudnych chwilach

Zakłąd Pogrzebowy Zieleń Miejska w Bielsku-Białęj wyróżnia posiadanie własnego Domu Pogrzebowego oraz Kaplicy Cmentarnej na cmentarzu komunalnym przy ulicy Karpackiej. Dysponujemy własnymi karawanami pogrzebowymi marki Mercedes, profesjonalną chłodnią do przechowywania zmarłych, posiadamy własny Dom Pogrzebowy w Bielsku-Białej. Nasze zaplecze pozwala nam świadczyć pełen zakres usług pogrzebowych. 

 

Od szeregu lat współpracujemy z uznanymi na rynku krajowym dostawcami trumien, urn i utensyliów pogrzebowych dzięki czemu posiadamy szeroki asortyment trumien i urn. 
Współpracujemy także z pracownią florystyczną, która pod zamówienie naszych klientów przygotowuje kompozycje kwiatowe, wieńce, palmy, wiązanki, zarówno z kwiatów żywych, jak również sztucznych.
 

Pogrzeb w Bielsku-Białej - Zieleń Miejska

Od 20 lat należymy do Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego, czynnie uczestnicząc w organizowanych szkoleniach, które pozwalają na doskonalenie naszej wiedzy i kwalifikacji. 

Więcej o stowarzyszeniach pogrzebowych

 
Całodobowe pogotowie pogrzebowe 24/7
tel. 33 811 24 23 lub 607 696 787
 
Wszystkie formalności w jednym miejscu

 

Pogrzeby certyfikat